What do you want to search for?

white decorative stripes white decorative stripes

Zaufany partner wspierający finansowanie sprzętu IT

Zaufany partner wspierający finansowanie sprzętu IT

Szukasz kompetentnego partnera do finansowania Twojego sprzętu IT?

Pedab oferuje elastyczne opcje płatności, które pomagają firmom finansować wszelkiego rodzaju sprzęt informatyczny i produkcyjny.

Przepływy pieniężne i rezerwy gotówkowe są teraz dla przedsiębiorstw ważniejsze niż kiedykolwiek. Oferujemy konkurencyjne stawki i elastyczne opcje płatności, aby pomóc zoptymalizować przepływ środków pieniężnych i przyspieszyć wartość inwestycji w technologię.

Od 2008 roku dostarczamy klientom indywidualne rozwiązania finansowe, poprzez współpracę z wieloma najstarszymi i największymi bankami oraz firmami ubezpieczeniowymi, a także pracę z globalnymi dostawcami sprzętu i technologii IT. Pomagamy firmom zarządzać ryzykiem kredytowym i optymalizować kapitał obrotowy.

Finansowanych jest ponad 80% technologicznych inwestycji przedsiębiorstw. Nasz zespół ds. finansów stara się znaleźć rozwiązanie finansowe dla każdego; od start-upów po międzynarodowe korporacje.

Niezależnie od tego jakimi rozwiązaniami czy sprzętem IT jest zainteresowana Twoja firma, odezwij się do nas! Wspólnie opracujemy koncepcje finansowe tak, aby Twoje inwestycje były finansowane jak najefektywniej.

Nasze możliwości finansowania

Rental

Wynajem ma zastosowanie, gdy żywotność ekonomiczna produktów jest stosunkowo krótka. Serwery i komputery to typowe obiekty inwestycyjne, które mogą nadawać się do tego typu finansowania. Wynajem oznacza, że jako klient możesz zwrócić produkty po zakończeniu okresu finansowania, bez zobowiązania do jego wykupu. Jeśli natomiast chcesz zatrzymać produkty na dłużej, przedłużasz swój okres wynajmu; jeśli jednak chcesz kupić sprzęt, odbywa się to po wartości rynkowej.

 

Leasing

Leasing stosuje się wówczas, gdy po upływie uzgodnionego okresu finansowania uznaje się, że sprzęt ma wartość finansową. W odróżnieniu od wynajmu, leasing oznacza, że klient po okresie leasingu wyraża zgodę na zakup lub przeniesienie sprzętu na innego nabywcę. Zakup dokonywany jest po cenie określonej okresem finansowania oraz wartością finansową sprzętu w stosunku do okresu finansowania.

 

Umowa ramowa

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wynajem czy dzierżawę, możesz podpisać umowę ramową z Pedab Finance. Posiadamy głęboką wiedzę specjalistyczną w zarządzaniu bieżącymi lub równoległymi inwestycjami. Wspólnie planujemy potrzeby finansowe w okresach półrocznych i dostosowujemy je w razie potrzeby. Gromadzenie inwestycji w umowie ramowej oznacza, że możemy zaproponować Ci jeszcze lepsze warunki finansowe.

UBEZPIECZENIE

Decydując się na finansowanie za naszym pośrednictwem, zyskujesz także dostęp do korzystnych ubezpieczeń pełnego ryzyka. W przypadku sprzętu IT oferujemy ubezpieczenia bez udziału własnego oraz z rekompensatą za równoważne modele i wydajność. W przypadku sprzętu produkcyjnego odliczenie wynosi 3000 SEK, a poziom rekompensaty uwzględnia zmniejszenie wartości sprzętu.

quote

Skontaktuj się z nami aby omówić optymalne rozwiązanie finansowania IT dla Twojej firmy