What do you want to search for?

white decorative stripes white decorative stripes

Zaufany doradca. Kompetentny partner. Niezawodny dostawca.

Zaufany doradca. Kompetentny partner. Niezawodny dostawca.

Jesteśmy firmą rodzinną

Grupa Pedab należy w stu procentach do rodziny założycielskiej. Daje nam to elastyczność, która pozwala na rozwój we własnym tempie dzięki mocnej wizji, oraz budowanie długoterminowych relacji w zdrowym środowisku biznesowym.

Bycie firmą rodzinną od zawsze kształtowało naszą kulturę korporacyjną, co zapewnia solidną podstawę naszego sukcesu. Zależy nam na ścisłej współpracy opartej na lojalności i zasadach fair play. Zawsze dążymy do budowania trwałych relacji i partnerstwa na zasadach win-win. Dostarczamy rozwiązania i usługi, które tworzą realną wartość dodaną.
Takie podejście owocuje stałym wzrostem firmy już od roku 1993, kiedy to powstała firma Pedab.

Jako firma rodzinna działająca aktywnie w ośmiu krajach Europy, jesteśmy dumni z posiadania lokalnych ekspertów z bogatą wiedzą specjalistyczną. Potrafimy także elastycznie reagować na światowe trendy i szybko przekształcać pomysły w efektywne rezultaty na lokalnych rynkach.

 

Pomagamy Ci być o krok do przodu

Od momentu roczpoczęcia lokalnej działalności ponad 30 lat temu aż do chwili obecnej, gdy jesteśmy jednym z europejskich graczy na rynku IT, firma Pedab nieustannie się rozwija i stale wzbogaca swoją ofertę.

W trakcie tej podróży każdy kolejny krok pozwalał nam lepiej realizować nasz cel, jakim jest przygotowanie naszych klientów na przyszłość.

Wierzymy, że przyszłość odnoszącej sukcesy organizacji zależy od decyzji IT podejmowanych już dziś. Niezależnie od tego czy celem jest ekspansja na nowe rynki, czy rozwój nowych usług, jasna strategia i przewaga technologiczna to najlepszy sposób na wydajne działanie i utrzymanie konkurencyjności. Proaktywna strategia IT przewiduje przyszłe potrzeby i tworzy niezawodne środowiska IT, które są w stanie sprostać tym potrzebom w momencie ich pojawienia się.

Mamy przyjemność korzystania z najnowocześniejszych technologii i zatrudniania jednych z najbardziej wykwalifikowanych ludzi w branży IT. W oparciu o nasz ekosystem partnerów zawsze staramy się zapewnić najlepszą kombinację rozwiązań, usług i dostaw w celu uzyskania optymalnego rozwiązania dla klienta. Budujemy długoterminowe relacje z tymi, którzy podzielają naszą pasję i ściśle współpracujemy aby osiągnąć nasz cel, jakim jest pomaganie firmom w byciu o krok do przodu.

quote

NASZE WARTOŚCI

Pedab ma bardzo silną kulturę, a nasza działalność opiera się na czterech podstawowych wartościach we wszystkim co robimy:

1. Jesteśmy liderem. Pokazujemy odwagę i pewność w to kim jesteśmy i co robimy. Ustalamy plan działania i go realizujemy.

2. Jesteśmy godni zaufania, we wszystkich naszych relacjach. Dotrzymujemy zobowiązań, jesteśmy uczciwi i przejrzyści.

3. Wnosimy pozytywną energię. Działamy aktywnie, jesteśmy otwarci na nowe podejścia do pracy i chętni do współpracy.

4. We wszystkim co robimy, kierujemy się zdrowym rozsądkiem biznesowym.

quote

CHCESZ NAS POZNAĆ?

Nie wahaj się z nami skontaktować, jesteśmy tu dla Ciebie!

Kontakt